Fjalë Kyçe

Schalke – Man City, ky është favoriti sipas bastoreve

Schalke – Man City, ky është favoriti sipas bastoreve

Kur kanë mbetur edhe pak orë deri te fillimi i takimit, ndërmjet Schalke dhe Man City, bastoret sportive kanë treguar edhe favoritin e këtij takimi, shkruan GazetaAlo.

Schalke – Man City takohen sonte në kuadër të ligës së kampionëve me fillim nga ora 21:00.

Sipas bastoreve skuadra angleze është favorit për të fituar sfiden e kampionëve.

Fitorja e Man Utd ka kuotën 1.30, e schalkes 12.0, ndërsa barazimi vlerësohet me kuotën 5.75. /GazetaAlo