Fjalë Kyçe

Sergio Ramos si Cristiano, ja çfarë bën në seancën stërvitore

Sergio Ramos si Cristiano, ja çfarë bën në seancën stërvitore

Sergio Ramos mund të bëjë gjithçka.

Ai është një mbrojtës i madh dhe një golashënues i rregullt, me pjesën më të madhe të realizimeve të tij që kanë ardhur nga goditjet me kokë.

Tani spanjolli ka treguar cilësitë e tij në ekzekutimin e goditjeve të dënimit.

Në një video të publikuar nga profili zyrtar i federatës spanjolle në Twitter mund të shohim kapitenin e Spanjës që shënon një gol nga një goditje standarde si të ishte Cristiano Ronaldo.