Fjalë Kyçe

Serie A, përkujdeset për sfiden e ditës

Serie A,  përkujdeset për sfiden e ditës

Serie A sjell sot dy takime të javës së 24-të, shkruan Gazeta Alo.

Caliari -Parma e cila zhvillohet nga ora 18:00, dhe superndeshja Atalanta-Milan e cila luhet nga ora 20:30.

Padyshim se sfida ndaj Atalantës dhe Milanit do të jetë tejet interesante kur kemi parasysh rëndësin dhe peshen e kësaj sfide.

Pozita e 4-të në rënditjen tabelare e cila dërgon në ligën e kampionëve është pozita e cila synohet nga këto dy skuadra. /GazetaAlo