Fjalë Kyçe

Serie A vjen me dy super derbi

Serie A vjen me dy super derbi

Serie A vjen sot me disa përballje tejet ineresante, shkruan GazetaAlo.

Duke filluar nga ora 15:00 ku Roma e pret Napolin.

Ndërsa super përballja tjetër luhet nga ora 20:30 nërmjet Interit dhe Lazios.

Këto janë të gjitha takimet të cilat luhen sot në Serie A. /Gazeta Alo.