Fjalë Kyçe

Serie A vjen me një super përballje

Serie A vjen me një super përballje

Juventusi e pret sonte Udinesen në takimin e javës së 27-të në Serie A, shkruan GazetaAlo.

Skuadra e Juventusit do të synojnë fitoren e radhes edhe përkundër disa mungesave në formacionin startues.

Mungesa këto për shkak se Juventus do ta ketë ditën e martë ndeshjen e kthimit në ligën e kampionëve ndaj Atletico Madridit.

Juventus dhe Udinese do të përballen nga ora 20:30 në Allianz Stadium./GazetaAlo