Fjalë Kyçe

Sevila – Barcelona, ky është favoriti sipas bastoreve

Sevila – Barcelona, ky është favoriti sipas bastoreve

Sevila dhe Barcelona takohen sot në takimin derbi të la ligës, shkruan GazetaAlo.

Kjo sfidë padyahim pritet të jetë një përballje fantastike kur kemi parasysh rëndësin e takimit.

Sipas bastoreve sportive favorit në këtë sfidë është Barcelona.

Fitorja e Barces është koutuar me 1.9, fitorja e Sevilas me 3.2, ndërsa barazimi me 3.6. /GazetaAlo