Fjalë Kyçe

Sevila – Barcelona, ky është rezultati nga pjesa e parë

Sevila – Barcelona, ky është rezultati nga pjesa e parë

Sevila ka shënuar golin e dytë ndaj Barcelones në takimin derbi të kësaj jave në la liga, shkruan Gazeta Alo.

2:1 në favor të Sevilas është rezultati i pjesës së parë.

Golat i shënuan Mesi për karalunasit, ndërsa për Sevilan shënuan Navas dhe Marcado. /GazetaAlo