Fjalë Kyçe

Shala, dy asistime në ndeshjen e parë të sezonit në Norvegji

Shala, dy asistime në ndeshjen e parë të sezonit në Norvegji

Herolind Shala ka asistuar në dy golat e Stabaekut që barazoi në shtëpi përballë Oddit (2:2), në ndeshjen e parë të edicionit të ri në elitën e futbollit norvegjez.

Shala asistoi për golin e parë të shënuar në minutën e 9-të dhe për të dytin në minutën e 47-të.

Kjo ndeshje u zhvillua të mërkurën mbrëma.