Fjalë Kyçe

Shaqa me postim special për ndeshjen speciale

Shaqa me postim special për ndeshjen speciale

Skuadra e Liverpoolit do të përballet me Bayernin në ligën e kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Kosovari Xherdan Shaqiri do ta ketë për kundërshtar ish skuadren e tij gjermane.

Kjo sfidë për Shaqirin është speciale kështu e ka quajtur edhe ai në një postim në faqen e tij zyrtare në rrjetet sociale.

Liverpol dhe Bayern takohen sonte me fillim nga ora 21:00.

Ky është postimi i Xherdan Shaqirit. /GazetaAlo.