Fjalë Kyçe

Shaqiri “fluturon” në stërvitjet e Liverpoolit, shikoni çfarë bën!

Shaqiri “fluturon” në stërvitjet e Liverpoolit, shikoni çfarë bën!

Xherdan Shaqiri është duke kaluar momentet e tij më të mira në Liverpool

Kosovari, është në formë të mirë me Liverpool derisa ai vazhdon që të ndihet mirë edhe gjatë stërvitjeve që mbahen në Melwood te Liverpoolit.

Në një postim të tij në facebook Shaqiri duket se argëtohet me shokët e tij.

“Shumë punë dhe argëtim në Melwood”, ka shkruar Shaqiri.

Liverpool të shtunën luan kundër Crystal Palace në Anfield, derisa do të tentojnë të fitojë dhe ta ruajë epërsinë në pikë që ka me Manchester City, të cilët kanë punë me Huddersfield të dielën si mysafirë