Fjalë Kyçe

Shënohen dy gola në ndeshjen, Inter – Rapid

Shënohen dy gola në ndeshjen,  Inter – Rapid

Interi ka shënuar dy gola ndaj Rapidit, shkruan GazetaAlo.

Vecino në minutën e 11-të dhe Ranocchia në minutën e 18-të.