Fjalë Kyçe

Shënohen dy gola në ndeshjen, Milan – Empoli

Shënohen dy gola në ndeshjen, Milan – Empoli

Milan ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Empolit, shkruan GazetaAlo.

Vetëm dy minuta iu deshen skuadres rossonere që të shënojn për rezultarin 2:0.

Piatek shënoi në minutën e 49, dhe Kessie në minutën e 51-të. /GazetaAlo