Fjalë Kyçe

Shënohen dy gola të shpejt në Kastriot

Shënohen dy gola të shpejt në Kastriot

Drenica ka shënuar dy gola ndaj KEK-ut në takimin i cili po luhet në Kastriot, shkruan Gazeta Alo

Qemail Elshani dhe Kreshik Ukaj, kanë shënuar për 0:2 për skuadren e Drenicës.

Ndeshja është e vlefshme për javën e 24 të IPKO Superligës së Kosovës. /Gazeta Alo