Fjalë Kyçe

Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen, Fiorentina – Inter

Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen, Fiorentina – Inter

Fiorentina dhe Inter janë duke zhvilluar ndeshjen e javës së 25 në Serie A, shkruan GazetaAlo.

Dy gola të shpejtë janë shënuar në këtë përballje ku rezultati momental është.1:1.

Golat i shënuan Someone në minutën e 1-rë për vendasit ndërsa Vecino shënoi në minutën e 6-të për Interin, /GazetaAlo