Fjalë Kyçe

Shënohet goli i parë në derbin romak

Shënohet goli i parë në derbin romak

Lazio dhe Roma janë duke zhvilluar derbin romak në kuadër të javës së 26-të, në Serie A, shkruan GazetaAlo.

Lazio ka kaluar në epërsi ndaj Romës me golin e shënuar nga Caicedo në minutën e 12-të.

Rezultati momental, Lazio – Roma 1:0. /GazetaAlo.