Fjalë Kyçe

Shënohet tjetër gol në ndeshjen, Arsenal – Valencia

Shënohet tjetër gol në ndeshjen, Arsenal – Valencia

Është shënuar një tjetër gol në sfiden gjysmëfinale të Ligës së Evropës, shkruan Gazeta Alo.

Arsenal dhe Valencia janë duke u përballur në stadiumin Emirates të Londrës.

Skuadra londineze ka barazuar rezulatain në 1:1.

Golin e ka shënuar Lakazete në minutën e 18-të të takimit. /Gazeta Alo