Fjalë Kyçe

Sherri tek Hadërgjonajt, Beatrix merr vendimin drastik

Sherri tek Hadërgjonajt, Beatrix merr vendimin drastik

Disa ditë më parë u përhap lajmi se këngëtarja Beatrix​ Ramosaj i kishte prishur​ marrëdhëniet​ me kushërirën e saj Anxhelina Hadërgjonaj.

Dy vajzat nuk flisnin më me njëra-tjetrën dhe shkak për këtë ishte bërë grimieri i famshëm Ariel.

Beatrix i kishte kërkuar Arielit ta ndihmonte e ti hapte mundësi të reja në Los Angeles, mirëpo kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Anxhelinës.

Marrëdhëniet mes tyre janë prishur për këtë arsye, mirëpo Beatrix ka marrë vendimin drastik edhe për tezen e saj, Albërijen.

Ajo ka vendosur të mos e ndjekë më Albërijen dhe asnjë nga vajzat e saj në rrjetin social Instagram, duke treguar hapur se marrëdhëniet mes tyre tashmë s’janë aspak të mira.