Fjalë Kyçe

Shiko super asistin e Zenelit (VIDEO)

Shiko super asistin e Zenelit (VIDEO)

Arbër Zeneli soot ndaj Rennes Zeneli është inkuadruar nga banka rezervë, shkruan GazetaAlo.

Zeneli bëri një paraqitje të kmaqshme dhe ka asistuar në golin e dytë të skuadrës së tij, Reims.

Në video mund ta shihni asistin e Zenelit. /GazetaAlo

https://youtu.be/0eCb4gKmJpM