Fjalë Kyçe

Shkurte Fejza publikon foto kur ishte e re, ja si dukej ajo

Shkurte Fejza publikon foto kur ishte e re, ja si dukej ajo

Përkundër faktit që vitet ikin dhe njerëzit plaken, Shkurte Fejza rikthen kohën kur ajo ishte e re, shkruan GazetaAlo.

Ajo tashmë e sa vite i ka dhënë shumë muzikës tonë folklorike, dhe vazhdon ende të sjell projekte të reja.

Së fundmi Fejza ka publikuar një foto në Instagram, kur rikthen kohën e saj në vitin 1996.

Sa shpejt ikin vitet…foto e realizuar në vitin 1996,  Shkruan ajo./GazetaAlo/