Fjalë Kyçe

Shpejtësia marramendëse e tipit të ri të McLarenit

Shpejtësia marramendëse e tipit të ri të McLarenit

McLaren ka prodhuar së fundmi modelin 600LT Spider, i cili po konsiderohet si “i tmerrshëm”.

Duke u bashkuar me Coupe-n e McLaren-it 600LT, Spider premton të sjellë një kompromis minimal dinamik – pavarësisht nga shtimi i një çatije.

Ajo gjithashtu shërben si një zëvendësim për Spider 570S dhe është anëtari më i ri i familjes McLaren me famë botërore.

Kësisoj, kësaj makine iu është mundësuar edhe një video, e cila shpërfaq fuqinë e motorëve, si dhe eksterierin modern të makinës.