Fjalë Kyçe

‘Shpërthejnë’ komentuesit për ndeshjen, Drenica – Feronikeli

‘Shpërthejnë’ komentuesit për ndeshjen, Drenica – Feronikeli

Drenica dhe Feronikeli janë përballur ditën e djeshme në kuadër të javës së 30 në IPKO Supeeligëne. Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Feronikeli ka shënuar fitore minimale me rezultatin 0:1.

Por pas kësaj sfide ka pasur reagime nga më të ndryshmet rreth kësaj sfide.