Fjalë Kyçe

Shqipëri – Turqi, mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Shqipëri – Turqi, mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Ëahtë mbyllur pjesa e parë e ndeshjes kualifikuese ndërmjet Shqipërisë dhe Turqisë, shkruan Gazeta Alo.

Kombëtarja e Turqisë është në epërsi me golin e shënuar nga Burak Yilmaz në minutën e 21-të.

Stadiumi “Loro Boriçi”, në Shkodër.

“EURO 2020” Shqipëri-Turqi, rezultati nga pjesa e parë 0:1 . /Gazeta Alo