Fjalë Kyçe

Shqipëria shënon fitore

Shqipëria shënon fitore

Kombëtarja e Shqipërisë ka shënuar fitore ndaj Andoras në takimin dytë kualifikues për EURO 2020, shkruan Gazeta Alo.

Shqipëria ka mundur Andoran me rezultatin e thellë 0:3.

Golat i kanë shënuar Sadiku, Balaj dhe Abrashi.

Shqipëria ndeshjen e parë ndaj Turqisë e ka humbur me rezultatin 0:2. /Gazeta Alo