Fjalë Kyçe

Shyhretja me nënën, bijat dhe rejën, ja si duken ato të gjitha së bashku

Ato tashmë janë barë të famshme në skenën tonë.

Shyhrete Behluli me talentin e saj arriti majat e suksesit, duke ia parë hajrin edhe të bijat, Njomza në fushën e bukurisë dhe Engji në rrugën e saj të muzikës, shkruan Gazeta Alo.

Përveç të bijave edhe reja e saj Learta fitoi shumë famë qysh nga dasma, duke u bërë një figure mjaft e dashur për publikun.

Ato së bashku kësaj here u bënë bashkë me nënë e Shyhretës, meritoren kryesore për bilbilin e këngës, Shyhrete Bhelulin.

Shyhretja shumë herë e tregoi dashurin që ka ndaj nënës duke thënë se çka do që bënë për të asnjëherë s mund t’i dal haku mundit të saj./Gazeta Alo/