Fjalë Kyçe

Simeone: Juventusi të na skualifikojë? Do e lija punën si trajner dhe do shisja pjepra

Simeone: Juventusi të na skualifikojë? Do e lija punën si trajner dhe do shisja pjepra

Diego Simeone ka ironizuar me skuadren e Juventusit pak para përballjes së sotme në ligën e kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Simeone ka deklaruar se Juventusi nuk ka gjasa minimale të eliminojë skuadren e tij nga kjo garë.

“Juventusi të na skualifikojë? Do e lija punën si trajner edhe do shisja pjepra.”, ka deklaruar Diego Simeone.

Sfida e parë ndërmjet Atletico Madridit dhe Juventusit ka përfunduar me rezultatin 2:0, në favor të spanjollve. /GaztaAlo.