Fjalë Kyçe

“Skifterat” tallen me Dritën

“Skifterat” tallen me Dritën

Tifo grupi i skuadres së Gjilanit ‘Skifterat’ janë tallur me skuadren e Dritës, shkruan GazetaAlo.

Ky tifo grup skuadren e Dritës e ka quajtur me emrin KF Poleti.

Postimi i plotë i ‘Skifterave’ në faqen e tyre zyrtare.

KF Poleti vs SC GJILANI

E shtune 13:30

Kjo e shtunë na sjell një super ndeshje në Gjilan kundër Kf poletit.

Jemi aty, per te mbeshtetur ekipin maksimalisht, dhe vazhdojme pa ndalur ne asnje moment, rrugen tone drejt endrrave tona!

Skifterat mblidhen qysh në oret e hershme të mengjesit në tifoklub, duke vazhduar së bashku drejt stadiumit për të dhuruar mbështetje të fortë,për ekipin dhe spektakël për të gjithë qytetarët e pranishëm.

Drita – Gjilani luhet me fillim nga ora 13:30. /GazetaAlo