Fjalë Kyçe

Skuadra e Ferizajit: Të dielën i gjithë qyteti në stadium

Skuadra e Ferizajit: Të dielën i gjithë qyteti në stadium

Ferizaji ka dalur me një njoftim zyrtar për përballjen ndaj Lirisë, shkruan Gazeta Alo.

Ky është njoftimi i Ferizajit.

Të dielen i gjithë qyteti në stadion.

Të dielën skuadra jonë ka nevojë për përkrahje më shumë se asnjëherë më parë. Tani djelmoshat tanë janë afër synimit – mbetjen në Superligë pa barazh.

Këta djelmosha po shkëlqejnë në këto ndeshjet e fundit, andaj të dielen të bashkohemi në mbështetje të tyre.

Trajneri Bylbyl Sokoli dhe lojtarët premtojnë angazhim në çdo ndeshje, Me lojë të bukur dhe rezultate pozitive. Andaj të dielen ejani në stadion, shijojeni paraqitjen e bukur që po e bënë klubi ynë i zemrës KF Ferizaj.