Fjalë Kyçe

Skuadra e madhe italiane pas yllit holandez

Skuadra e madhe italiane pas yllit holandez

Skuadra kampione e Juventus i është vënë pas yllit të Holandës, shkruan GazetaAlo.

Skuadra bardhezi është pas një mbrojtlsi qëndror shtatlartë dhe fizk dhe i pari në listë është emri i talentit hollandez.

Juventus tashmë ka rastin të shikojë nga afër De Ligt në dy përballjet që do zhvillohen mes Juventus dhe Ajax në çerekfinalet e Champions League. /Gazeta Alo