Fjalë Kyçe

Sonte në premier ligë luhet kjo super përballje

Sonte në premier ligë luhet kjo super përballje

Premier liga angleze sonte vjen me përballjen e fundit të javës së 33-të, shkruan Gazeta Alo.

Southampton e pret Liverpoolin në mbrëmje në një sfidë e cila pritet të jetë tejet e interesante, kur kemi parasysh peshën dhe rëndësin që ka kjo përballje.

Southempton – Liverpool luhet sonte me fillim nga ora 21:00. /Gazeta Alo