Fjalë Kyçe

Sonte zhvillohen dy super pėrballje nė Ligen e Kampionėve

Sonte zhvillohen dy super pėrballje nė Ligen e Kampionėve

Liga e Kampionėve rikthehet diten e sotme me dy pėrballje interesante dhe tejet tė rėndėsishme, shkruan GazetaAlo.

Mann Utd e pret skuadren kampione tė Frances PSG, ndėrsa Roma do tė takohet me Porton.

Tė dyja kėto sfida zhvillohen sonte me fillim nga ora 21:00. GazetaAlo.com