Fjalë Kyçe

Sonte zhvillohen dy super pėrballje tė tjera nė Ligen e Kampionėve

Sonte zhvillohen dy super pėrballje tė tjera nė Ligen e Kampionėve

Liga e Kampionėve vjen sonte me dy pėrballje tė tjera interesante dhe tejet tė rėndėsishme, shkruan GazetaAlo.

Ajax e pret skuadren e Real Madrid, ndėrsa Tottenham do tė takohet me Dortmundin.

Tė dyja kėto sfida zhvillohen sonte me fillim nga ora 21:00. GazetaAlo.