Fjalë Kyçe

Sonte zhvillohet finalja e madhe në Futsall

Sonte zhvillohet finalja e madhe në Futsall

Në folenë e klubit të Kryeqytetit, në Pallatin e Rinisë dhe Sportëve, do të zhvillohet Finalja e Kupës së Republikës së Kosovës në Futsall, shkruan GazetaAlo.

FC Liburn dhe FC Prishtina 01, do të jenë përball njëra tjetrës në garë për trofeun e Kupës.

Kjo përballje zhvillohet sot me fillim nga ora 17:00. /GazetaAlo