Fjalë Kyçe

Sonte zhvillohet kjo super përballje në Futsall

Sonte zhvillohet kjo super përballje në Futsall

Pallati i Rinisë në kryeqytet do të jetë arenë e super përballjes ndërmjet Mabetex Prishtina dhe FC Mitrovica, shkruan GazetaAlo.

Kjo përballje luhet nga ora 19:00.

🔥MATCHDAY 🔥
⚽ Mabetex Prishtina v FC Mitrovica
🏆 Futsal Super League
⏰ 19: 00 pm
📍 Pallati i Rinisë, Prishtinë
📲#PRvsMT
🔵⚪️#NjëjetënjëPrishtinë!