Fjalë Kyçe

Sot në ligën e veteranëve luhen dy përballje

Sot në ligën e veteranëve luhen dy përballje

Sot në kuadër të javës së dytë në ligën e veteranëve luhen dy përballje, shkruan GazetaAlo.

Skuadra e Llapit e pret KEK-un, ndërsa 2 Korriku e pret Drenicë.

Të dyja sfidat luhen nga ora 18:00.

Ndërsa dy përballjet e fundit të kësaj jave luhen ditën e diel.

LIPJANI – KOSOVA-P. 21.04.19 DITA E DIELLE ORA 17:00

VUSHTRIA – MITROVICA 21.04.19 DITA E DIELLE ORA 17:30.

Ndeshja në mes të Ferizajit dhe Gjilanit është shtyer për arsye se Ferizaji ka udhëtuar në Turqi për një turnir. /GazetaAlo.