Fjalë Kyçe

Sot në stadiumin “Fadil Vokrri” luhet kjo super përballje

Sot në stadiumin “Fadil Vokrri” luhet kjo super përballje

Ditën e sotme do të luhet sfida e IPKO Superligës ndërmjet Prishtinës dhe Flamurtarit, ndeshje kjo e mbetur e javës së 23-të, shkruan Gazeta Alo.

Dy skuadrat nga kryeqyteti do të sfidohen me njëra tjetrën në takimin i cili luhet nga ora 14:00.

Padyshim se ky ballafaqim pritet të jetë tejet interesant kur kemi parasysh rivalitetin në mes të këtyre skiadrave. /Gazeta Alo