Fjalë Kyçe

Sot zhvillohen këto ndeshje në Superligë

Sot zhvillohen këto  ndeshje në Superligë

Superliga vjen sot me përballjet e radhes në kuadër të javës së 19-të, shkruan GazetaAlo.

Kryendeshja zhvillohet në Drenas ndërmjet Feronikelit dhe Llapit.

Prishtina në kryeqytet e pret Lirinë, ndërsa Drita udhëton në Mitrovicë ku do të takohet me Trepçen ’89.

Të gjirha përballjet pritet të nisin nga ora 13:00. /GazetaAlo