Fjalë Kyçe

Southampton – Liverpool, formacionet e mundshme

Southampton – Liverpool, formacionet e mundshme

Premier liga angleze sonte vjen me përballjen e fundit të javës së 33-të, shkruan Gazeta Alo.

Southampton e pret Liverpoolin në mbrëmje në një sfidë e cila pritet të jetë tejet e interesante, kur kemi parasysh peshën dhe rëndësin që ka kjo përballje.

Këto ajnë formacionet e mundshme Southempton – Liverpool e cila luhet sonte me fillim nga ora 21:00. /Gazeta Alo

Southampton : Gunn, Valery, Bednarek, Vestergaard, Yoshida, Bertrand, Romeu, Hojbjerg, Ward-Prowse, Armstrong, Redmond.

Liverpool XI (4-3-3): Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Wijnaldum, Lallana, Salah, Mane, Firmino. /Gazeta Alo