Fjalë Kyçe

Statistika fantastike të Ole Gunnar Solskjaer me Man Utd

Statistika fantastike të Ole Gunnar Solskjaer me Man Utd

Skuadra angleze po kalon nepër një periudh fantastike të rezultateve, shkruan GazetaAlo..

Manchester United ka fituar çdo ndeshje të luajtar në cilsin e mysafirit nën urdhërat e Ole Gunnar Solskjaer.

9 ndeshje
9 fitore
23 gola të shënuar
🥅4 gola të pësuar

Kjo përfshin edhe fitoret mysafir ndaj Tottenham, Chelsea, Arsenal dhe PSG!. /GazetaAlo