Fjalë Kyçe

Statistika katastrofale të Llapit në kryeqytet

Statistika katastrofale të Llapit në kryeqytet

Prishtina dhe Llapi do të përballen të shtunën në takimin derbi të javës së 31 në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Para kësaj sfide e cila luhet në stadiumin “Fadil Vokrri”, skuadra e Prishtinës ka publikuar disa statistika interesante në faqen zyrtare

Interesant është fakti që Llapi në ballafaqimet me Prishtinën në kryeqytet nuk e ka fituar asnjë pikë.

Skuadra nga kryeqyteti së bashku me foton e statistikave ka shkruar edhe Llapi asnjë pikë në Prishtinë.