Fjalë Kyçe

Statistika të çmendura të Milanit

Statistika të çmendura të Milanit

Skuadra e Milanit ka barazuar mbrëmë ndaj Lazios me rezultatin 0:0, në gjysmëfinale të kupës së Italisë, shkruan GazetaAlo.

Rossonerët në 8 ndeshje, nuk kanë pësuar asnjë humbje të vetme.

Pesë fitore dhe tre barazime është bilanci i 8-të ndeshjeve të fundit.

Në këto përballje Milan ka shënuar 14 gola dhe ka pranuar vetëm 2, derisa në
6 ndeshje nuk ka pranuar gol. /GazetaAlo