Fjalë Kyçe

Sulmohet nga tifozët autobusi i Atletico Madridit para ndeshjes me Sociedadin

Sulmohet nga tifozët autobusi i Atletico Madridit para ndeshjes me Sociedadin

Autobusi i Atletico Madrid, që po barte futbollistët për në stadium, është sulmues nga tifozët vendas, ata të Real Sociedad.

Siç shihet edhe në pamje, Diego Simeone irritohet brenda autobusit për situatën e krijuar nga fansat e Sociedad.

Sido që të jetë, nuk pati incidente dhe ndeshja nisi siç ishte parashikuar dhe Sociedad po e mund 1-0 Atleticon./express.