Fjalë Kyçe

Sulmuesit që kanë më pak gola të shënuar se Sergio Ramos në këtë sezon

Sulmuesit që kanë më pak gola të shënuar se Sergio Ramos në këtë sezon

Kapiten, lider, legjendë dhe një mbrojtës i madh i cili ka bërë 604 paraqitje, ka shënuar 84 gola dhe ka fituar 20 tituj në 14 sezone me Real Madridin, shkruan Gazeta Alo.

Sergio Ramos këtë sezon ka lënë mbrapa shumë sulmues të njohurme gola të shënuar.

Sulmuesit që kanë më pak gola të shënuar se Sergio Ramos në këtë sezon:

• Marcus Rashford
• Memphis Depay
• Roberto Firmino
• Edin Dzeko
• Alvaro Morata
• Alexandre Lacazette
• Dries Mertens
• Jamie Vardy
• Gonzalo Higuain
• Paulo Dybala