Fjalë Kyçe

Super Benjamin Kololli shënon gol fantastik ndaj kampionit të Zvicrës

Super Benjamin Kololli shënon gol fantastik ndaj kampionit të Zvicrës

Është duke u zhvilluar java e parë e Superligës zvicrane të futbollit.

Në takimin mes Young Boys dhe Zurich, këta të fundit kanë kaluar në epërsi përmes golit të yllit të Kosovës, Benjamin Kololli në minutën e 5-të.

Kololli shënoi pas një devijim duke vazhduar formën e mirë që kishte treguar në sezonin e kaluar.