Fjalë Kyçe

Super goditje nga Prishtina, transferon futbollistin e Kombëtarës së Kosovës

Super goditje nga Prishtina, transferon futbollistin e Kombëtarës së Kosovës

Klubi i Prishtinës në Futsal, ka transferuar një ndër lojtarët më me përvojë në futsalin vendor, Shpend Ibrahimi.

Ibrahimi ka qenë pjesë e skuadrës kampione të kryeqytetit FC Bamboo, si dhe për shumë vite ishte pjesë e skuadrës FC Feniks me të cilën është shpallur kampion dhe ka marrë pjesë në garat Champions League.

Shpend Ibrahimi është pjesë e Kombëtarës së Kosovës.