Fjalë Kyçe

Super lajm për Milot Rashicën

Super lajm për Milot Rashicën

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica do të jetë i gatshëm për sfidën e radhës së Werder Bremenit ndaj Borussia Dortmundit të shtunën.

Këtë gjë e ka konfirmuar trajneri i Werder Bremenit, Florian Kohfeldt, raporton “deichstube.de”

Rashica e mbylli më herët stërvitjen të mërkurën për shkak të një problemi, por duket se do të jetë i gatshëm ndaj Dortmundit.

“Fin dhe Bargi nuk janë në gatshëm, Niklas Moisander është i suspenduar, të gjithë të tjerët janë të gatshëm dhe mund të luajnë”, ka deklaruar Kohfeldt.