Fjalë Kyçe

Super Milan, shënon fitore të rëndësishme

Super Milan, shënon fitore të rëndësishme

Skuadra e Milan ka shënuar fitore të madhe ndaj Atalantas në Serie A, shkruan Gazeta Alo.

Milan ka treguar një ndeshje fantastike përball Atalantas duke e mundur me rezultatin 1:3.

Golat i shënuan Piatek (2) dhe Canhonoglu, ndërsa për Atalantan ka shënuar Freuler. /GazetaAlo