Fjalë Kyçe

Super përballje në Superligë

Super përballje në Superligë

IPKO Superliga vjen sot me tre takime tejet interesante, shkruan GazetaAlo.

Drenica – Ferizaj, Gjilani – Prishtina dhe Ballkani – KEK-u, janë përballjet e ditës së sotme.

Të trija ndeshjet luhen sot nga ora 13:00. /GazetaAlo