Fjalë Kyçe

Superliga, këto ndeshje do të transmetohen në TV

Superliga, këto ndeshje do të transmetohen në TV

Sot luhen tre ndeshjet e xhiros së 19-të në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Të fjitha ndeshjet do të transmetohen drejtëpërdrejtë në SuperSport.

Fjala është për sfidat Feronikeli – Llapi, Trepça ’89 – Drita dhe Prishtina – Liria.

Ndeshjet nisin prej orës 13:00. /GazetaAlo