Fjalë Kyçe

Superliga, këto ndeshje do të transmetohen në TV

Superliga, këto ndeshje do të transmetohen në TV

Të shtunën dhe të dielën luhen ndeshjet e xhiros së 19-të në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Pesë prej gjashtë ndeshjeve do të transmetohen drejtëpërdrejtë në SuperSport Kosova.

Derbi luhet në “Rexhep Rexhepi” ndërmjet Feronikelit dhe Llapit.

Të gjitha ndeshjet pritet të fillojnë prej orës 13:00. /GazetaAlo.

E shtunë
Drenica – Ferizaj (SSK)
Gjilani – Flamurtari (SSK)
Ballkani – Keku

E diel
Feronikeli – Llapi (SSK)
Trepça ’89 – Drita (SSK)
Prishtina – Liria (SSK)