Fjalë Kyçe

Suso kërcënon Juventusin

Suso kërcënon Juventusin

Milan udhëton nesër në Torino ku do të luaj ndeshjen e javës së 30-të në ligen italiane Serie A, shkruan GazetaAlo.

Milanin e pret sfidë e vështirë ndaj Juventusit, por për yllin e Milanit nuk duket e pamundur.

Suso ka kërcënuar skiadren e Juves me një postim në rrjetin social Instagram.

Suso në Instagram: “Asgjë nuk është e pamundur. Ne jemi Milan dhe duam të luajmë në UEFA Champions League.” /Gazeta Alo